Оплата:

Наложений платіж

Щоб виключати необдумані замовлення, діє фіксована передоплата на весь асортимент нашого інтернет-магазину. Всі замовлення відправляються після фіксованої передоплати 50грн. при замовленні до 1000грн чи 100грн при замовленні від 1000грн та об’ємних товарів на р/р ПриватБанку. Суму отриманої передоплати Ми віднімемо від загальної вартості замовлення. Ми ввели це правило щоб хоч якось мінімізувати витрати на оплату зворотної доставки, якщо клієнт не забирає замовлення з поштового відділення.

Безкоштовна доставка на суму від 1000грн (НЕ розповсюджується на комісію за наложений платіж (20грн + 2% від суми переказу), її сплачує отримувач.

У разі, якщо Ви передумали забирати замовлення (з необґрунтованих причин), а також ситуаціях, не пов’язаних з якістю товару, передоплата НЕ буде відшкодована, адже вона покриє послуги з доставки.

Дякуємо за розуміння!

Зверніть увагу! Комісія за переказ коштів на Новій пошті становить 20грн + 2% від суми переказу. Цю комісію оплачуєте Ви!

* Безкоштовна доставка на акційні позиції та наложений платіж не діє!


Банківський переказ

Оплата на банківську картку. Реквізити (номер картки) ви отримаєте в смс-повідомленні на телефон або Вайбер. Враховуйте комісію при переказі коштів (0,5% від суми).


Варіанти доставки:

Нова Пошта

БЕЗКОШТОВНА* доставка замовлень понад 1000 грн (по повній передоплаті)! Для замовлень до 999 грн вартість згідно з тарифами служби доставки. Час доставки Вашої посилки до пункту призначення складає від 1 до 3 робочих днів. Замовлення, підтверджені і оплачені до 13:00, будуть відправлені в цей же день. Після 13.00 – на наступний день (крім сб і нд)! Після цього перевізник повідомить Вас про точні терміни і час прибуття товару в пункт призначення. Сума мінімального замовлення – 90 грн.

* Безкоштовна доставка на акційні позиції та наложений платіж не діє!

Після відправлення замовлення ви отримуєте SMS-повідомлення на телефон або у Вайбер з номером експрес-накладної (ЕН) .

Відправлення замовлень здійснюємо в наступні дні: з Пн по Пт

Зверніть Вашу увагу! Замовлення зберігається в відділенні «Нова Пошта» не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!
Отримати замовлення може тільки людина, яка зазначена в транспортній декларації як одержувач. При собі необхідно обов’язково мати паспорт! Ми доставляємо замовлення в будь-яку точку України до зазначеного відділення у вашому місті.

УКРПОШТА

Замовлення, оформлені і оплачені c ПН-ПТ до 11:00, будуть відправлені в цей же день, після 11:00 – на наступний день. Термін доставки-від 3 до 7 робочих днів, в залежності від міста. Сума мінімального замовлення – 90 грн.

Відправлення замовлень здійснюємо в наступні дні: з Пн по Пт.

Зверніть увагу! Замовлення зберігаються безкоштовно на відділенні протягом 5 днів, з 6-го дня стягується оплата 3 грн. 80 коп. за кожен день зберігання. Ці послуги сплачуєте Ви!